print    
Par uzņēmumu

Dzīve skaistā un tīrā vidē nozīmē arī patstāvīgas rūpes, lai to saglabātu. Tā ir mūsu kopējā atbildība. Un mēs pie tā jau strādājam.

UPB ENERGY grupa ar uzņēmumiem UPB GmbH Vācijā, UPB AS GmbH Šveicē un SIA UPB ENERGY Latvijā ir UPB AS ilgtermiņa starptautisks stratēģiskais projekts, kura mērķis ir dabai draudzīgu energotehnisko iekārtu - koģenerācijas staciju projektēšana, ražošana, uzstādīšana un serviss.

Uzņēmums ražo ar  biogāzi, dabas gāzi, sintētisko gāzi, naftas gāzi u.c. darbināmas koģenerācijas stacijas un nodrošina to servisu atbilstoši augstākajām prasībām.

Koģenerācijas staciju ražotne izvietota Liepājā, Pulvera ielas Industriālajā parkā un ir vienīgā šāda veida ražotne Baltijā. Ražotnē komplektētās koģenerācijas stacijas ir piegādātas klientiem Lielbritānijā, Īrijā, Latvijā, Vācijā, Austrijā, ASV, Itālijā, Bulgārijā. Slovēnijā un citur.

foto

UPB ENERGY speciālisti ir ar vairāk kā 20 gadu pieredzi koģenerācijas staciju projektēšanas un servisa jomā. Kompetento darbinieku komandu veido pieredzējuši inženieri, tehniskie darbinieki un servisa speciālisti.

UPB ENERGY grupas uzņēmums UPB GmbH ir Vācijas Koģenerācijas staciju ražotāju Asociācijas biedrs.

foto
Koģenerācijas staciju ražotne Liepājā, Pulvera ielas Industriālajā parkā.