home       site map       contacts    
De    En    Lv    Ru      
 
 
 
 
 
 
 
          Par uzņēmumu
          Koģenerācijas stacijas
          Ražošana
          Serviss
          Jaunumi
          Projekti
          Vakances
          Kontakti
          Privātuma politika
 

Pārdošana:
+371 67358933
Ražošana:
+371 634 89308
info@upbenergy.lv

Produktu saraksts
Biogāzes stacijas
Lejuplādētfoto
Dabas gāzes stacijas
Lejuplādēt foto

Katalogs
Lejuplādēt foto
Prezentācija
Lejuplādēt foto
Realizētie projekti
Lejuplādēt foto


UPB ENERGY grupa ir
UPB AS grupas uzņēmums.

 
Ražošana

Modernā UPB ENERGY ražotne darbību uzsāka 2006. gadā Liepājā, Pulvera ielas Industriālajā parkā.

UPB ENERGY ražo ar dabasgāzi darbināmas stacijas, kas nodrošina siltumapgādi, ražo elektrību un kalpo kā avārijas ģeneratori: ar biogāzi darbināmas stacijas, kas ir enerģētiska alternatīva lauksaimniecības objektos; kā arī ar sintētiskām gāzēm darbināmas stacijas, kas var palīdzēt atrisināt otrreizējās izejvielu pārstrādes problēmas, nodrošinot tīru, drošu vietējo enerģiju iedzīvotājiem un industrijai. Koģenerācijas staciju elektrojauda no 50 – 280 kW, siltumjauda no 86 – 404 kW.


foto 0055.jpg

Ir izstrādāti 29 tipveida koģenerācijas staciju modeļi. Attīstot ražošanas procesu, notiek darbs pie jaunu tipveida moduļu izstrādes. Koģenerācijas stacijas pieejamas ar divu veidu korpusiem. Viena veida - ar pastiprinātu skaņas izolācijas apvalku domātas izvietošanai tieši ēkās un otra veida - konteineru tipa stacijas, piemērotas uzstādīšanai ārpus telpām, piemēram, zemnieku saimniecībās, industriālos objektos un citur. UPB ENERGY koģenerācijas staciju efektivitātes rādītājs sasniedz 85 % un vairāk.

Koģenerācijas stacijas sniedz virkni priekšrocību to īpašniekiem – videi draudzīgu enerģijas izmantošanu, nodrošinot alternatīvus siltuma un elektroenerģijas avotus. Vienlaikus tiek sasniegta augsta energoefektivitāte, gandrīz pilnībā mazinot siltuma zudumus, novēršot kaitīgo izmešu nokļūšanu atmosfērā un saņemot papildus ienākumus par elektroenerģijas nodošanu publiskajos elektrotīklos.

foto foto

UPB ENERGY – individuāla pieeja katram klientam

Izstrādājot jebkuru moduli, īpaša uzmanība tiek pievērsta koģenerācijas staciju ekspluatācijas ērtībai, vadības sistēmas funkcionalitātei un dizainam. Kompaktajā vadības sistēmā ir integrētas visas drošības un regulēšanas funkcijas. Bez tam no koģenerācijas stacijas ir iespējams pārraidīt visus nepieciešamos tehniskos parametrus atkarībā no klienta vajadzībām. Tāpat vadības sistēmā ir paredzēta iespēja turpināt darbināt staciju enerģijas padeves pārtraukuma gadījumā.

Ražotnē strādā augsti kvalificēti un motivēti speciālisti. Plašā rezerves daļu noliktava ļauj elastīgi reaģēt uz pasūtījumu realizāciju vēlamajos termiņos.

foto

 
 
 
 
   © 2006 UPB energy
Design and development by   |   CIMO   |